Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tanie metody na odchudzanie - gadżety i akcesoria do ćwiczeń

2018-05-12
Tanie metody na odchudzanie - gadżety i akcesoria do ćwiczeń

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie zdążyłeś kupić karnetu na siłownię? Ciągły brak czasu i kolejna dieta z efektem jo-jo? W dzisiejszym wpisie, przedstawi propozycje produktowe na akcesoria do ćwiczeń oraz gadżety które pomogą Ci rozwiązać problem z podjadaniem. 

Alarm z czujnikiem do lodówki - świnka chrumka

Siódme poty wylane na siłowni, kilometry pokonane na bieżni, a wieczorem kusi by zajrzeć do lodówki i coś przekąsić. Każda osoba zadaje sobie pytanie "Jak wytrwać na diecie?". Przeszukujemy internet aby znaleźć wskazówki motywujące. Posiadamy w ofercie coś, co będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. 

Wszyscy wiemy, że płaski brzuch robimy w kuchni. Katujące ćwiczenia nic nie dadzą, jeśli zbyt często zaglądamy do lodówki. Gadżet w postaci chrumkającej świnki do lodówki zniechęci do podjadania. Chrumkająca świnka posiada wbudowany czujnik i gdy tylko zaświeci się światło wydaje dźwięk "chrum" by nas skutecznie zniechęcić do podjadania. Dodatkowym atutem jest fakt, że powiadamia o niedomknięciu lodówki. Możesz także umieścić zabawkę w miejscu gdzie trzymasz słodycze - powiadomi Cię gdy dzieci będą chciały podjadać (warunkiem jest posiadanie osobnego źródła światła w szafce).

Dres odchudzający z efektem sauny

Jeśli zdecydowaliśmy się na podjęcie aktywności fizycznej, możemy przyśpieszyć jej efekty zakładając dwuczęściowy dres odchudzający z efektem sauny. Powszechnie wiadomo, że gdy się pocimy to chudniemy. Polecamy ten dres każdej osobie która che efektywnie i szybko schudnąć. Efekt sauny wytwarza się, ponieważ materiał z którego jest wykonany nie przepuszcza powietrza z zewnątrz, a zgromadzone zatrzymuje wewnątrz. Dres możemy ubrać podczas wykonywania treningów lub do pracy w ogródku. Ubranie treningowe z efektem sauny możemy ubrać podczas wykonywania treningów lub do innych czynności fizycznych. Składa się ono z zapisanej bluzy i spodni, więc nie krępuje ruchów. Po paru minutach ćwiczeń poczujemy wzrost temperatury i zaczniemy intensywnie się pocić. Wraz z potem pozbywamy się zalegających w naszym organiźmie toksyn i innych zanieczyszczeń skróty oraz soli, tak nadmiernie używanej w codziennej diecie.

Pamiętajmy jednak, że wraz z potem, tracimy około 0,5 do 1,5 litrów płynów, które należy uzupełnić wodą lub sokiem naturalnym. Dres nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jest łatwy w utrzymaniu czystości - zmywamy ciepłą wodą. Dres dostępny w rozmiarach L, XL oraz XXL. 

Płetwy do pływania

Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla miłośników pływania - wygodny sprzęt dla osób które chcą wzmocnić swoje mięśnie i lepiej pływać. Rękawice do pływania sprawają, że twoje ruchy w wodzie będą znacznie efektywniejsze i szybsze. Płetwy na ręce wykonane są z wysokiej jakości silikonu. Co ważne, nasze specjalne błony do pływania nie krępują ruchów, więc możesz je mieć cały czas założone na basenie, bez względu na to czy pływasz czy korzystasz z innych atrakcji. Doskonale nadają się dla dorosłych, jak i dla dzieci. 

Sportowy zegarek z pulsometrem 

Pomiar tętna podczas treningu jest bardzo ważny - aby przyniósł odpowiednie rezultaty powinien być na właściwym poziomie. Kupując zegarek z pomiarem tętna, bezproblemowo sprawdzisz jakie jest twoje tętno i ocenisz czy trening jest prawidłowo dobrany. Wystarczy dotknąć opuszkiem palca specjalny sensor z boku zegarka. Zegarek wyróżnia się nowoczesnym designem i może być używany nie tylko do treningu, ale także w trakcie dnia. Zegarek nada się również dobrze do sportów aerobowych oraz do biegania. Odporny jest na kurz i zachlapania. Oprócz licznika spalonych kalorii i pulsometru, posiada on funkcję alarmu, chronografu. 

Jeśli chcemy schudnąć, wartość pulsu podczas treningu powinna wynosić od 50 do 70% maksymalnego tętna. Jeśli chcemy poprawić wydolność naszego organizmu -70 do 85%. Aby obliczyć maksymalne tętno należy odjąć nasz wiek od 220 np. jeśli mamy 20 lat, wówczas nasz maksymalny puls powinien wynosić 200. 

Uchwyty do robienia pompek

Czy warto stosować uchwyty do robienia pompek? Nawet dla osoby, która jest bardzo aktywna fizycznie, zrobienie pełnej idealnej pompki to nie lada wyczyn. Z uchwytem już nie będziesz się więcej zastanawiał czy prawidłowo wykonujesz pompki. Uchwyt sprawa, że zakres ruchu ramio jest większy, ręce stabilne, a wykonywana pompka prawidłowa. Uzywając uchwytów do robienia pompek, ćwiczenia będą bardziej efektywny - wzmocnisz mięśnie tulowa, ramio i ud. 


Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Grzegorski Tomasz P.P.H.U. Tomas z siedzibą w Mikołowie. Prosimy nie kopiować oraz cytować materiałów bez zgody właściciela.

Polecane

pixel