Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki idealne na świąteczny prezent

2018-11-29

Święta już niedługo – jeśli szukasz pomysłów na prezent dla dziecka, poznaj nasze propozycje! W sklepie Tomito znajdziesz zabawki dla dzieci w różnym wieku, które umilą im czas, a także pomogą w nauce i rozwoju.

Prezenty dla najmłodszych

Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla niemowlaka lub małego dziecka? W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zabawki edukacyjne i sensoryczne, idealne dla najmłodszych. Na świąteczny prezent polecamy w szczególności:

  • matę edukacyjną – tradycyjną lub w formie kojca, z kolorowymi, grzechoczącymi i szeleszczącymi elementami, które zachęcą malucha do zabawy, podnoszenia się i pomogą mu w rozwoju motoryki,
  • interaktywną pszczółkę, pomagającą w nauce raczkowania i chodzenia,
  • zestaw klocków drewnianych w pudełku-sorterze, które pobudzają kreatywność dziecka, a także pomogą mu w nauce kształtów,
  • stolik interaktywny z pianinkiem, perkusją i ruchomymi elementami.

Każda z tych zabawek zachęca dzieci do ruchu, pobudza ich kreatywność i pomaga w opanowaniu ważnych umiejętności motorycznych i manualnych.

Zabawki dla nieco starszych

Zastanawiasz się, jaka zabawka będzie odpowiednia dla przedszkolaka? Starsze maluchy są ciekawe świata, lubią naśladować dorosłych, często mają też swoje pierwsze pasje. Zabawki powinny sprawiać maluchom frajdę, ale też pomagać im w dalszym doskonaleniu zdolności manualnych i kompetencji społecznych. Z tego względu, w przypadku przedszkolaków doskonale sprawdzą się wszelkie akcesoria i gadżety do prac plastycznych, a także zabawki, umożliwiające wspólną zabawę z rówieśnikami.

Oto kilka naszych pomysłów na prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-5 lat:

  • zestaw małego lekarza,
  • tor wyścigowy lub stacja kolejowa,
  • zabawkowy supermarket dla dzieci,
  • drewniana kuchnia,
  • stoliczek do rysowania z projektorem,
  • koło garncarskie z akcesoriami.

Prezenty dla dzieci w wieku szkolnym

Nasz sklep dysponuje również zabawkami, idealnymi na prezent dla starszych dzieci, a także modnymi gadżetami, które zainteresują nastolatków.

Twoja pociecha ma zacięcie naukowe? Pod choinkę podaruj jej zabawkowy mikroskop, z pomocą którego przyjrzy się z bliska strukturom tkanin, liści czy owoców. Oferowany przez nas sprzęt wyróżnia się dużym, regulowanym powiększeniem – 100x, 400x i 1200x, z jego pomocą Twoje dziecko zbada więc nawet niewielkie obiekty.

Dla małych muzyków proponujemy szereg dziecięcych instrumentów – od fletów i harmonijek aż po mini gitary elektryczne, keyboardy i skrzypce. Oferujemy zarówno produkty odpowiednie dla młodszych dzieci, o bardziej zabawkowym charakterze, jak i bardziej profesjonalne instrumenty, które przypadną do gustu starszym dziewczynkom i chłopcom. Chcesz podarować swojemu dziecku modny gadżet? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór popularnych fidget spinerów, a także różnorodne drony – te ostatnie to doskonały pomysł na prezent dla nastolatka.

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapoznaj się z pozostałymi zabawkami w naszej ofercie!


Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Grzegorski Tomasz P.P.H.U. Tomas z siedzibą w Mikołowie. Prosimy nie kopiować oraz cytować materiałów bez zgody właściciela.

pixel