PAYPO - Zapłać później!
Idosell security badge

Autodekor

( ilość produktów: 2 )

WIODĄCY POLSKI PRODUCENTEM POKROWCÓW SAMOCHODOWYCH.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pokrowców. Produkty cechują przemyślane i funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu są one najchętniej kupowanymi w Polsce.


W ofercie autodekor szeroki, stale powiększany asortyment pokrowców szytych na miarę, dostępny w różnych wariantach oraz wzorach. Wszelkie produkty są starannie zaprojektowane oraz wykończone, przez co idealnie wpasowują się we wnetrze samochodu, nie ograniczając jednocześnie jego funkcjonalności. Oprócz pokrowców dedykowanych, w ofercie posiadamy również szeroki wybór pokrowców uniwersalnych, koszulek samochodowych, dywaników i akcesoriów.


Wszystkie oferowane przez tę firmę wyroby są z reguły dostępne w naszych magazynach, posiadamy ich niezbędny zapas aby szybko i sprawnie realizować zamówienia. Naszym priorytetem jest jakośc oraz zadowolenie klienta.


Produkty Autodekor są znane i dostępne w całej Polsce, jak również w wielu krajach Europy. Wieloletnie doświadczenie we współpracy ze znanymi i cenionymi firmami z terenu całej Unii Europejskiej, jak również spoza jej granic to norma dla autodekor. 

pixel