Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mierniki jakości powietrza

( ilość produktów: 2 )

Smog to poważny problem w praktycznie całej Polsce – szczególnie zimą, normy jakości powietrza często są wielokrotnie przekraczane. Jeśli chcesz na bieżąco kontrolować stan powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu, by móc odpowiednio zabezpieczyć się przed szkodliwym wpływem smogu, zaopatrz się w jeden z naszych mierników jakości powietrza.

Przenośny miernik jakości powietrza

Chcesz sprawdzać stan powietrza w domu, samochodzie, pracy czy na spacerze? Wybierz jeden z naszych mierników z wbudowanym akumulatorem, umożliwiającym bezprzewodową pracę urządzenia do 3 godzin. Wszystkie oferowane przez nas modele wyposażone są w precyzyjny, laserowy czujnik, umożliwiający pomiar szkodliwych pyłów PM1, PM2.5 i PM10. Ponadto, z ich pomocą zmierzysz stężenia lotnych związków organicznych (VOC), a także formaldehydu. Część modeli umożliwia także pomiar wilgotności powietrza i temperatury, poszczególne warianty urządzeń różnią się również zakresami pomiarowymi.

Każde z urządzeń posiada wyświetlacz LCD o przekątnej 2.8’’, na którym w sposób czytelny i przejrzysty prezentowane są najważniejsze informacje o aktualnym stanie powietrza. Ponadto, gdy bezpieczne stężenie analizowanych substancji zostanie przekroczone, miernik jakości powietrza nada sygnał dźwiękowy.

Oferowane przez nas mierniki to produkty wiodącej marki DIENMERN – jako jedyni dołączamy do nich pełną instrukcję, przetłumaczoną na język polski przez zespół specjalistów.

Nie tylko pomiary – zabezpiecz się przed szkodliwym wpływem smogu!

Dzięki miernikom jakości powietrza dowiesz się, czym oddychasz – jeśli w Twojej miejscowości smog stanowi istotny problem, możesz ochronić swoje zdrowie, stosując domowy oczyszczacz powietrza. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenie marki Malatec, wyposażone w aż 4 rodzaje filtrów oraz jonizator, lampę UV i nawilżacz. Poznaj możliwości poszczególnych elementów urządzenia:

  • filtr katalityczny usuwa szkodliwe gazy, wydzielane przez pozornie niegroźne elementy wyposażenia domu – sklejkę, meble, tapety, dywany, zasłony czy narzuty,
  • filtr węglowy pochłania wszelkie pyły – nawet te najdrobniejsze, wchodzące w skład smogu,
  • filtr przeciwdrobnoustrojowy likwiduje wszelkie bakterie, znajdujące się w powietrzu,
  • filtr HEPA zatrzymuje kurz, wirusy, bakterie, grzyby i wszelkie alergeny,
  • jonizator zwiększa wydajność urządzenia,
  • lampa ultrafioletowa usuwa nieprzyjemne zapachy,
  • nawilżacz zwiększa wilgotność powietrza do optymalnego poziomu.

Oczyszczacz powietrza nie tylko uchroni Cię przed wpływem smogu, ale również zadba o jak najlepszą jakość powietrza w Twoim domu.

Marka
pixel