Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria ogrodowe

( ilość produktów: 3 )

Właściwy dobór akcesoriów ogrodowych ułatwi nam pracę w ogrodzie oraz uprzyjemni czas spędzany na świeżym powietrzu. To cały szereg praktycznych narzędzi, a także dodatki i przedmioty, które ozdobią przestrzeń wokół domu.

Porządkujemy ogród

Ogród, aby cieszył nasze oko, wymaga regularnej pracy i pielęgnacji. Kojarzy się to zazwyczaj z ciężką i długą pracą dzień w dzień. Ale wcale tak być nie musi. Wystarczy właściwie dobrać urządzenia i pomoce, a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością, a nie koniecznością i nie będzie przeciągać się w nieskończoność. Przykładem jest bezdotykowa zamiatarka liści, która umożliwia precyzyjne sprzątanie chodników, ścieżek i parkingów kilkakrotnie szybciej, niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod sprzątania. Warto również zaopatrzyć się w odkurzacz do liści, tzw. dmuchawę. Jest to lekkie urządzenie do zdmuchiwania liści i odpadów zielonych. Z takim wyposażeniem piach, kurz i liście nie powinny stanowić już problemu.

Bardzo ciekawą propozycją są wózki ogrodowe do przewożenia drewna, węgla, donic lub worków z ziemią. W wolnym czasie wózek można wykorzystać do świetnej zabawy – wożenia dzieci. Często wózki wyposażone są w pompowane koła, dzięki którym poradzą sobie nawet w trudnym terenie.

Czas na wypoczynek

Po pracy zasługujemy na wypoczynek i relaks w zaciszu własnego ogrodu. Cudownie jest usiąść na ławeczce ogrodowej w cieniu drzew lub poczytać książkę w pozycji półsiedzącej na leżaku ogrodowym z regulacją położenia. Taki leżak przydatny jest również na balkonie, tarasie lub na plaży.

Książkę poczytać możemy również w hamaku ogrodowym, rozwieszonym pomiędzy drzewami. Hamak to także świetne miejsce na drzemkę i odpoczynek.

Nie korzystamy → zabezpieczamy → przykrywamy

Wiele akcesoriów ogrodowych, umilających nam czas spędzany w ogrodzie, możemy schować w altanie ogrodowej bądź garażu, ale nie te wielkogabarytowe i ciężkie. Aby nie uległy wczesnemu zużyciu i uszkodzeniom warto przykrywać je pokrowcami, które zabezpieczą zarówno przed deszczem i jak słońcem.

Z tomito.pl urządzisz swój ogród

Sklep tomito.pl oferuje akcesoria ogrodowe wysokiej jakości. W asortymencie znajdują się elementy wyposażenia ogrodu tj. leżaki ogrodowe, ławki ogrodowe, pawilony ogrodowe, huśtawki dla dzieci, hamaki ogrodowe, siatki ochronne do trampolin, kamienie fluorescencyjne. To także szereg pokrowców ochronnych na ławki, leżaki i grille, które zabezpieczą je przed nieprzyjaznymi czynnikami atmosferycznymi, gdy nie są użytkowane. W ofercie sklepu znajdują się również produkty ułatwiające pracę w ogrodzie: zamiatarka liści bezdotykowa, wózek ogrodowy, odkurzacz do liści, opryskiwacz ciśnieniowy, aerator na trawnik - jednym słowem wszystko, co niezbędne w naszym małym gospodarstwie przydomowym. Zapraszamy!

Marka
pixel