Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki

( ilość produktów: 4 )

Szukasz idealnego prezentu dla dziecka? Postaw na dostosowaną do jego wieku zabawkę, która pomoże mu w rozwoju, nauce i poszukiwaniu swojej pasji. W naszym sklepie znajdziesz m.in. zabawki edukacyjne i muzyczne, odpowiednie dla dzieci w różnym wieku – oferujemy zarówno produkty dla niemowląt, jak i dla przedszkolaków oraz starszych dzieci.

Zabawki edukacyjne

Dzieciom – już od wieku niemowlęcego – najłatwiej przychodzi nauka poprzez zabawę. By pomóc maluchowi w harmonijnym rozwoju, warto wybrać dla niego dostosowane do wieku zabawki edukacyjne.

  • Dla niemowląt najodpowiedniejszym wyborem będzie mata edukacyjna, która dzięki żywym kolorom, różnorodnym fakturom i wydającym dźwięki elementom doskonale stymulować będzie zmysły dziecka, a ponadto będzie zachęcać je do pierwszej aktywności fizycznej.
  • Wraz z rozwojem malucha, warto zaproponować mu coraz bardziej zaawansowane zabawki – stoliki interaktywne, klocki, a w przypadku kilkulatków zabawki, które pozwolą im naśladować dorosłych. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne tematycznie produkty, które z łatwością dopasujesz do zainteresowań dziecka – dla małego majsterkowicza wybierz dziecięcy warsztat, a dla początkującego kucharza – naszą zabawkową mini kuchnię.
  • Dla ciekawych świata dzieci w wieku wczesnoszkolnym idealnym pomysłem na prezent będą dostępne w naszym sklepie roboty czy mikroskop.

Zabawki muzyczne

Jeśli Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie muzykowaniem, postaw na dostosowany do jego wieku instrument. W naszym sklepie znajdziesz pianinka, ksylofony i bębenki dla najmłodszych dzieci, a także różnorodne instrumenty dla dzieci starszych – gitary, keyboardy, a nawet perkusję! Dzięki temu, na pewno uda Ci się zakupić zabawkę muzyczną, idealnie dopasowaną do wieku i zainteresowań Twojego dziecka.

Rozrywka dla każdego malucha

W sklepie Tomito znajdziesz nie tylko zabawki muzyczne i edukacyjne, ale również wiele innych, sprawiających radość najmłodszym produktów. Dla aktywnych dzieci polecamy dostosowane do ich wieku hulajnogi i maty taneczne. W naszej ofercie znajdziesz również klasyczne zabawki drewniane, uwielbiane przez maluchy samochodziki i tory wyścigowe, a także tablice do rysowania i projektory. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealną zabawkę dla Twojego dziecka!

Marka
pixel