Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria szpiegowskie, część 3 – podsłuchy, atrapy kamer, testery banknotów

2018-11-28

W kolejnym wpisie z serii o akcesoriach szpiegowskich prezentujemy typowe gadżety detektywistyczne, a także urządzenia, które pomogą Ci w zadbaniu o bezpieczeństwo i uchronią przed złodziejami i oszustami. Dowiedz się więcej o różnorodnych podsłuchach z nagrywaniem, a także poznaj zalety stosowania atrap kamer i testerów banknotów!

Podsłuchy

Czym wyróżnia się dobry i skuteczny podsłuch? Jeśli potrzebujemy ciągłej rejestracji dźwięku, powinniśmy zakupić podsłuch o długim czasie nagrywania – takie urządzenie powinno posiadać wydajny akumulator oraz obsługiwać karty pamięci o dużej pojemności. Z kolei, jeśli chcesz używać podsłuchu np. w domu, w którym przez większą część dnia nikogo nie ma, warto wybrać model aktywowany dźwiękiem. Tego rodzaju urządzenie rejestruje wyłącznie istotny materiał, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca na karcie pamięci i ułatwia odsłuchiwanie i obróbkę nagrań.

Przy wyborze podsłuchu warto wybrać urządzenie, które jest subtelnie wbudowane w przedmioty codziennego użytku – dyktafon ukryty w pendrivie czy biżuterii nie wzbudzi niczyich podejrzeń.

Zastanawiasz się, jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Poznaj najskuteczniejsze mini podsłuchy z naszej oferty:

  • podsłuch w formie wisiorka lub breloczka – to najmniejszy z naszych profesjonalnych podsłuchów. Dyktafon w wisiorku jest niewielki, a przy tym skuteczny – nagrywa w jakości 192kbps z odległość do 15m. Jest on aktywowany dźwiękiem, na jednym ładowaniu może nagrać aż 12 h materiału. Jest prosty w ukryciu – wystarczy zawiesić go na szyi lub przypiąć go do kluczy;
  • pendrive-dyktafon – połączenie tradycyjnej pamięci przenośnej i niewielkiego podsłuchu. Dzięki kompaktowym rozmiarom zmieścisz go w każdej kieszeni, portfelu, torebce, a jego niewinny wygląd nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Urządzenie posiada wbudowany akumulator z możliwością ładowania przez USB (z komputera, sieciowo, z powerbanku);
  • dyktafon do nagrywania rozmów – miniaturowe urządzenie, które uruchomisz jednym przyciskiem. Dodatkowo, do podsłuchu dołączone zostały słuchawki do odtwarzania nagrań. Urządzenie może również pełnić funkcję odtwarzacza MP3 lub pamięci przenośnej;
  • zaawansowany dyktafon szpiegowski – to profesjonalne urządzenie posiada funkcję detekcji dźwięku – włączy się wyłącznie wtedy, gdy będzie miało co nagrywać. Dzięki temu, zaoszczędzisz miejsce na karcie pamięci, a także szybciej znajdziesz interesujące Cię fragmenty nagrań. Urządzenie posiada również zdalny mikrofon, umożliwiający podsłuch na odległość do 40 m w linii prostej.

Atrapy kamer – skuteczny straszak na złodziei

Montaż monitoringu na posesji zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa oraz odstrasza potencjalnych złodziei. Inwestycja w profesjonalne kamery monitoringowe przekracza Twoje możliwości finansowe? Doskonałą alternatywą będą atrapy kamer, które do złudzenia przypominają prawdziwy, działający sprzęt. Nie dość, że mają one kształt prawdziwej kamery, to dodatkowo wyposażone są w migające diody LED, imitujące nagrywanie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie atrapy kamery? Przede wszystkim, wybrane urządzenie powinno mieć realistyczny wygląd – przypominać jeden z popularnych rodzajów kamer, np. kopułkową lub na obracanym ramieniu. Warto wybrać model zasilany bateriami – znacząco ułatwia to montaż i użytkowanie sprzętu. Przed zakupem, koniecznie sprawdź, czy dana atrapa nadaje się do użytku zewnętrznego.

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne atrapy kamer, do złudzenia przypominające prawdziwy monitoring. Każdy z naszych produktów posiada migającą diodę LED, imitującą nagrywanie, oferujemy również model z diodą IR, symulującą nagrywanie w nocy. Istotną zaletą naszych atrap jest ich cena – przykładowo, imitacja kamery kopułkowej kosztuje zaledwie 39,99 zł.

Testery banknotów

Chcesz uchronić się przed fałszywymi banknotami? Zaopatrz się w specjalny tester! To niewielkie i niedrogie urządzenie skutecznie zabezpieczy każdą osobę prywatną i firmę przed podrabianymi pieniędzmi.

W naszej ofercie znajdziesz dwa modele testerów do banknotów. Pierwszy z nich ma LEDową latarkę, umożliwiającą weryfikację znaku wodnego i nitki zabezpieczającej. Dodatkowo, wyposażony jest w ultrafioletową świetlówkę – z jej pomocą możesz testować prawdziwość wszelkich banknotów, a także dokumentów. Urządzenie wyróżniają również jego kompaktowe rozmiary, dzięki którym możesz je zabrać ze sobą wszędzie.

Drugi z oferowanych przez nas modeli to miniaturowy mikroskop-lupa o powiększeniu 60x, wyposażony dodatkowo w światło UV. Znakomicie sprawdzi się w pracy numizmatyków, jubilerów, zegarmistrzów czy elektroników, a także przyda się wszystkim osobom, chcącym sprawdzić autentyczność banknotów.

pixel