Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Półki i wieszaki na opony - pokrowce samochodowe

( ilość produktów: 75 )

Jeżeli posiadasz garaż to doskonale zdajesz sobie sprawę, że bardzo szybko miejsca w nim ubywa, pomimo co rocznego przeglądu rzeczy potrzebnych i tych niekoniecznie użytecznych. Bez wątpienia są na tym świecie ludzie, którzy lepiej funkcjonują w zagraconym garażu, ale zdecydowana większość z nas lubi jak wszystko znajduje się na swoim miejscu. Nie tylko skraca to czas potrzebny na znalezienie danej rzeczy, ale odpowiednio poukładane rzeczy gwarantują dodatkową przestrzeń ułatwiającą codzienne funkcjonowanie w tym pomieszczeniu. Z myślą o garażach i warsztatach samochodowych powstało wiele fajnych rozwiązań jak dedykowane skrzynki z narzędziami czy specjalne półki na opony.

Półki i wieszaki na opony

Opony są jednym z największych elementów znajdujących się w garażu. Zajmują dużo przestrzeni, a gdy trzymamy jeszcze dwa komplety to garaż szybko okazuje się za mały. Rozwiązaniem tego problemu są półki na opony i koła. Warto podkreślić, że sprzedawane u nas półki na opony doskonale sprawdzą się zarówno w małych przydomowych garażach jak i profesjonalnych warsztatach. Półka lub zamiennie używana nazwa „wieszak” montowany jest bezpośrednio do ściany. Wrzucenie opon z ziemi na taką półkę w istotny sposób zwiększ przestrzeń po jakiej możemy się poruszać. Półki różnią się projektami, ale często są modułowe, czyli kupujesz półkę na 4 opony a nie ma problemu, żeby później połączyć jak z kolejną półką na kolejne 4 opony. Można oczywiście od razu zakupić półkę na 8 opon i mieć problem z głowy. Pólki na opony to relatywnie tanie przedmioty, które potrafią w istotny sposób zaoszczędzić przestrzeń, warto się nimi zainteresować, zwłaszcza gdy produkowane są przez uznanych producentów jak firma OBRAMET. Półki tego typu wykonywane są z atestowanych profili stalowych zapewniających, że półka po jakimś czasie nie zacznie się uginać i spokojnie wtrzyma obciążenie takiej ilości kół do jakiej została stworzona.

Jednym z przykładowych modeli jest MW4 Max mocowany do ściany sześcioma kołkami rozporowymi. Dzięki temu montaż takie wieszaka na opony nie zajmuje wiele czasu i może, każdy może go wykonać. Jako że do stworzenia polki została wybrana dobrej jakości stal o odpowiedniej grubości, półka jest bardzo stabilna. Drążki nośne o zaokrąglonym przekroju dbają o to, żeby koła się nie odkształcały.

pixel