Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria Szpiegowskie

( ilość produktów: 41 )

Akcesoria szpiegowskie dla każdego!

Jeszcze do niedawna akcesoria szpiegowskie można było ujrzeć tylko w filmach. Niejeden chłopak zachwycał się urządzeniami szpiegowskimi Jamesa Bonda, czy Clarka Kenta. Obecnie proste narzędzia do inwigilacji i bardziej zaawansowane instrumenty wywiadowcze dostępne są praktycznie dla każdego. Twój syn ma detektywistyczną smykałkę? Chcesz wiedzieć, gdzie obecnie znajduje się Twoja córka? A może po prostu lubisz gadżety? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz idealne narzędzie!

Rodzaje akcesoriów szpiegowskich

Dostępne na rynku akcesoria szpiegowskie można podzielić na kilka grup w zależności od kryterium. Jednym z nich jest forma dostarczanych danych: położenie (lokalizator GPS), dźwięk (podsłuch), nagrywanie wideo (minikamera, ukryta kamera), nagrywanie audio (dyktafon). Kolejnym kryterium podziału jest zasilanie. Akcesoria mogą działać na baterie, akumulator, bądź podczas pracy muszą być podłączone do prądu.

Oczywiście gadżety szpiegowskie są najczęściej złożonymi narzędziami, a ich wielkim atutem jest ich 'pospolity' wygląd. Z pozoru nieszkodliwy długopis, zegarek, czy pendrive może być wyposażony w specjalistyczny sprzęt, który pozwoli Ci w niezwykle prosty sposób nagrać rozmowę, nakręcić rozmówcę lub zrobić jedno i drugie. Urządzenie szpiegowskie może być wyposażone w lokalizator wykorzystujący technologie GPS i GSM, zawierać podsłuch, minikamerę lub dyktafon.

Do najbardziej wziętych akcesoriów szpiegowskich należą ukryte kameryzegarki szpiegowskie z podsłuchem i kamerądługopis z dyktafonem i kamerą oraz lokalizatory GPS. Coraz większą popularnością cieszą się także zestawy egzaminacyjne przeznaczone w głównej mierze dla studentów zmagających się z sesją poprawkową oraz pamięci przenośne.

Sprzęt detektywistyczny poszukiwany jest nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez przedsiębiorców i firmy spedycyjne. Do pierwszej grupy należą osoby chcące kontrolować nianię, bądź pragnące uchronić swoje dziecko przed złym towarzystwem. Zamontowane w mieszkaniu lub lokalu ukryte kamery z dostępną opcją podglądu przez 24h znacznie podniosą poczucie bezpieczeństwa zarówno domowników o swój dom, jak i właściciela o swoją firmę. Dzięki lokalizatorom GPS firmy spedycyjne będą miały większą kontrolę nad pojazdami oraz pracownikami.

Nietypowe akcesoria szpiegowskie

Pod tym pojęciem kryją się akcesoria i gadżety wykorzystywane do bardziej niecodziennych akcji. Jednym z ciekawszych jest noktowizor, gadżet doskonale znany z filmów akcji. Noktowizor Tophunt NVI-480 nadaje się idealnie do pracy na otwartych przestrzeniach w nocy do wyłapywania złodziei czy kłusowników. Skoro jesteśmy w rejonach leśnych warto wspomnieć o kamerze leśnej tudzież foto pułapce pozwalającej śledzić dzikie zwierzęta.

Powracając do miasta i jedynych istot, które mogą Cię oszukać, czyli ludzi, warto wspomnieć o akcesoriach do sprawdzania banknotów UV. Podrabianie pieniędzy, nie jest już tak modne jak w latach 90, ale nadal istnieją przestępcy, którzy się tym zajmują. Czasem warto jest mieć takie urządzenie szpiegowskie w domu. Gadżetem szpiegowskim niczym z filmów właśnie o szpiegach jest mikroskop kieszonkowy z lampą UV. Tego typu mikroskop może się przydać w różnych sytuacjach śledczych, ale również na co dzień jako narzędzie pracy bądź zabawy.

Dyskretne gadżety szpiegowski

Nie tylko miniaturyzacja i coraz mniejsze koszty sprawiły, że akcesoria szpiegowskie mogły zaistnieć jako produkty dostępne dla ogółu. Początkowe gadżety szpiegowskie były dalekie od ideału, jakości nagrywanego dźwięku czy obrazu była bardzo niska. Dzisiaj kamery nagrywające w rozdzielczości HD o rozmiarach guzika nie są niczym nadzwyczajnym. Coraz lepsze mikrofony zbierają dokładniej dźwięk i niwelują szumy. Większość z urządzeń szpiegowskich sprawdza doskonale wywiązuje się ze swojej roli. Urządzenia szpiegowskie mają chronić nas i naszych bliskich przed niecnymi zamiarami innych osób.

Gadżety szpiegowskie mogą być dopasowane do płci osoby, która je nosi. Wystarczy spojrzeń na dyskretny brelok do podsłuchu dedykowany płci żeńskiej czy zegarek szpiegowski dla Panów.

Gadżety szpiegowskie dla dzieci

Dzisiejsze dzieci, rodzą się i dorastają w świecie opartym na technologii. Od najmłodszych lat korzystają z telefonów komórkowych, tabletów i zabawek interaktywnych. Gadżety szpiegowskie dla dzieci mają głównie za zadanie dbać o bezpieczeństwo dziecka. Stosując kamery w zegarkach, guzikach czy niewidoczne podsłuchy jesteśmy w stanie monitorować z kim spotyka się dziecko, jak zachowuje się wobec niego opiekunka i wiele więcej. Akcesoria szpiegowskie nie powinny natomiast być wykorzystywane ze złym nastawieniem, przeciw komuś. Prawdopodobnie jednym z najlepszym akcesorium szpiegowskim dla dziecka jest lokalizator dziecka. Jeżeli poinformujesz dziecko, że posiada taki lokalizator, to nawet ciężko mówić tu o śledzeniu. Jednak, gdy dziecko będzie wiedzieć, że taki lokalizator działa to czasem może chcieć się go pozbyć, więc warto zachować tę informację w tajemnicy.

Polecamy szczególnie lokalizator schowany w breloku do kluczy. Jeżeli chcemy zadbać o bezpieczeństwo dziecka w pomieszczeniu zamkniętym, które należy do nas, mamy ogromne możliwości. Zacznijmy może od kamery wbudowanej w budzik, wygląda zupełnie normalnie i nadaje się do większości pomieszczeń, choć niekoniecznie do pokoju dziecięcego, gdyż wygląd urządzenia szpiegowskiego ma charakter designu dla dorosłych. Kolejna propozycja to mini kamera w zasilaczu USB. Kamera jest banalnie prosta w swoim działaniu, wystarczy wpiąć ją do gniazdka i rozpoczyna nagrywanie. Akcesoriów szpiegowskich dla dorosłych i dzieci jest masa, a wszystkie najciekawsze znajdują się w naszym sklepie!

Znajdź najlepsze urządzenia szpiegowskie!

Nasz sklep internetowy oferuje akcesoria szpiegowskie najwyższej jakości zarówno dla klientów indywidualnych, jak i specjalistycznych firm. W asortymencie znajdziesz najnowsze technologie i gadżety tak znanych firm, jak Esperanza, Mobius, Orllo i Xblitz. Ukryte kamery, lokalizatory, zegarki szpiegowskie z podsłuchem, zegarki z kamerą i długopisy z dyktafonem to tylko niektóre z akcesoriów dostępnych na naszej stronie. Fachowa i doświadczona kadra chętnie pomoże Ci w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb oraz mieszczącego się w wyznaczonym budżecie akcesorium szpiegowskiego. Gwarantujemy pełną dyskrecję, szybką dostawę oraz kompleksową obsługę. Zapraszamy do zakupu!

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel