Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podsłuch

( ilość produktów: 17 )

Urządzenie podsłuchujące

Zdarzają się sytuacje, w których oddalibyśmy wiele żeby mieć przy sobie podsłuchy. Urządzenia podsłuchujące to rejestratory dźwięku działają jak dyktafony. Zależnie od urządzenia, nasłuch może być prowadzony w czasie rzeczywistym albo zgrywany na wbudowany dysk lub kartę SD. Urządzenia podsłuchujące montowane są firmach, samochodach, mieszkaniach, albo na ubraniach. Najpopularniejsze są jednak dyskretne podsłuchy, kamuflowane w przedmiotach codziennego użytku. Przykładem takiego przedmiotu jest dyskretny dyktafon w breloku czy dyktafony montowane w długopisach.

Produkty oferowane przez nasz sklep oferują doskonałą jakość dźwięku i pełną dyskrecję. Polecamy zapoznać się również z ofertą akcesoriów szpiegowskich.

Podsłuch i dyskretne dyktafony często okazują się bardzo przydatne, gdy chcemy chronić dobro swoje i swojej rodziny. W Polsce dość często wybuchają afery podsłuchowe czy to dotyczące polityków czy sportowców, jednak sprzęt do podsłuchu powinien być stosowany głównie w obronie własnych praw. Sklep Tomito oferuje swoim klientom profesjonalny i amatorski sprzęt podsłuchowy, który pozwala nagrywać dyskretnie rozmówcę. Bogata gama urządzeń rejestrujących dźwięk sprawia, że każdy wybierze urządzenie odpowiadające jego preferencją.

Dyskretne podsłuchy

Dyskretny podsłuch daje szeroki wachlarz możliwości osobie nagrywającej. Obecnie podsłuchy montowane są w wielu urządzeniach, o których nie podejrzewałoby się, że mogą posiadać podsłuch. Jeżeli podsłuch ma spełniać swoje zadanie nie może wzbudzać podejrzeń w innym wypadku, nie będzie się niczym różnił od dyktafonu. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne dyskretne dyktafony, które z powodzeniem unikają ciekawskich spojrzeń i gwarantują nagrywanie dźwięku w dobrej jakości. Gdzie można ukryć podsłuch? Wystarczy spojrzeć na ofertę by dowiedzieć się, że dyskretny podsłuch może być montowany w zegarkach, brelokach, długopisach, pendrivach czy wisiorkach.

Najczęściej chcemy, aby podsłuch był w formie, która pozwala go zabrać ze sobą i uruchomić w taki sposób, aby nie wzbudzał podejrzeń m.in. dlatego dużą popularnością cieszą się podsłuchy będące częścią garderoby jak wspomniane zegarki czy wisiorki Co istotne z podsłuchów korzystają nie tylko szpiedzy czy detektywi, ale również zwyczajni ludzie, a tego typu dyktafon może być przydatnym gadżetem dla np. dziennikarza.

Dyskretny dyktafon

Przykładem dyskretnego dyktafonu jest jeden z naszych Bestsellerów, czyli dyskretny dyktafon w breloku w kształcie serca. Jest to produkt przeznaczony dla kobiet, które czują, że tego typu urządzenie może się im w pewnych sytuacjach przydać. Ten miniaturowy brelok zamknięty został w niewielkiej i gustownej oprawie, która będzie pasować do większości stylizacji. Jest niewielki, ale posiada wielkie możliwości jak na produkt w tej cenie. Nie musisz się obawiać jakości dźwięku, gdyż ten jest nagrywany w jakości 192kbps. Producent pomyślał również o tym, aby pamięć za szybo się nie zapełniała, gdyż do dyspozycji jest 8GB miejsca. Istotną funkcją tego dyskretnego dyktafonu jest to, że uaktywnia się dźwiękiem i ma możliwość użytkowania jako pendrive, więc można powiedzieć, że 2 w 1.

Dyktafon może być noszony również w formie breloka przy kluczach, należy pamiętać jednak, o tym, że dźwięk będzie tym lepszej jakości im dyktafon będzie bliżej osoby nagrywanej. Choć warto zaznaczyć, że mikrofon zbiera dźwięk z nawet 15m, najlepiej przetestować samemu jego działanie, aby później mieć pewność, że wszystko się odpowiednio nagra. Urządzenie jest dyskretnym dyktafonem również dlatego, że przy jego uruchomieniu nie są uruchamiane żadne diod LED ani inne elementy mogące świadczyć o tym, że jest to czymś więcej niż tylko brelokiem. Wspomniane miejsce pozwala zapisać nawet 94 godziny materiału dźwiękowego, należy jednak pamiętać, o tym, że dyktafon wymaga naładowania, gdyż czas pracy na pełnej baterii to 12 godzin. Z aspektów technicznych pliki dźwiękowe zapisywane są w popularnym formacie cyfrowym WAV, który jest łatwy do późniejszego odtworzenia.

Twoje dyskretne dyktafony czekają

Jak widzisz posiadamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji, które mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Dyskretne dyktafony to idealne rozwiązanie dla fanów szpiegowskich filmów oraz osób, które wykorzystają je w praktyce.  

pixel