Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ukryte kamery

( ilość produktów: 17 )

Ukryte kamery sklep Tomito

Czasem koniecznie jest by zarejestrować kogoś lub coś z ukrycia lub bez angażowania osób trzecich. Świetnie sprawdzają się w tej roli kamery szpiegowskie. Akcesoria szpiegowskie, w tym ukryte kamery, to rewelacyjne urządzenia, dzięki którym można niepostrzeżenie nagrać rozmowę, czy film lub wykryć czyjąś obecność. Tak pozyskany materiał może być dowodem w sprawie lub potwierdzeniem zaistnienia okoliczności. Bez względu na motywy w sklepie tomito.pl znajdziesz wysokiej jakości ukryte kamery w przedmiotach dopasowane do Twoich potrzeb! Polecamy również ofertę na lokalizatory i dyskretne podsłuchy.

Ukryte kamery – dla kogo i po co

Z ukrytych kamer korzystać może zarówno osoba prywatna, jak i różnego rodzaju instytucje. Jedną z ich największych zalet jest fakt, że są niewielkich rozmiarów i można je łatwo zamontować np. w dowolnym przedmiocie. Minikamery pozwalają w bezpieczny i bardzo dyskretny sposób zarejestrować i zapisać obraz oraz dźwiękUkryte kamery mają wręcz nieograniczone zastosowanie. Niektóre kamery szpiegowskie posiadają także czujniki ruchu, co może być niezwykle przydatne np. w przypadku obserwowania własnego mienia lub mienia firmowego. Kamery ukryte w budziku świetnie sprawdzą się, gdy zaistnieje konieczność obserwacji np. pracy niani, czy choćby dopilnowania uczącego się dziecka. Okulary z wbudowana kamerą mogą np. stanowić pomoc w przypadku nauki, natomiast kamera leśna będzie idealnym rozwiązaniem dla nadleśnictw, czy innych podmiotów, które chcą np. obserwować dziką zwierzynę. Na koniec warto wspomnieć także pracodawcę, który może zainstalować ukryte kamery w swoim miejscu pracy, jeżeli podejrzewa występowanie jakichkolwiek nieścisłości. Są to też urządzenia, które stanowią niepodważalny dowód w przypadku kradzieży, czy włamania. Z ukrytą kamerą można po prostu czuć się bezpieczniej.

Kamery ukryte w przedmiotach

Dzięki postępowi technologii jesteśmy w stanie minimalizować kamery do rozmiarów tak małych, że nadają się do instalowania w wielu przedmiotach. Wystarczy spojrzeć na współczesne telefony posiadające niezwykle dokładne kamery nagrywające w jakości sprzętu który kosztował wiele tysięcy nie tak dawno temu. Kamery ukryte w przedmiotach, nie mogą rywalizować na jakość obrazu z tymi montowanymi w najlepszych telefonach, ale i tak nagrywają w wysokiej jakości zazwyczaj HD. Pozwala to na bezproblemowe rozpoznanie obiektów i osób występujących na filmie. W naszym sklepie znajdziesz wiele kamer ukrytych w przedmiotach. Kamery szpiegowskie mogą być montowane dosłownie wszędzie od okularów, przez budziki, długopisy po guziki garniturów. To co kiedyś było jedynie fikcją widzianą w filmach z James Bond'em obecnie jest dostępne przez internet w atrakcyjnych cenach.

Bogata oferta ukrytych kamer

Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz akcesoriów szpiegowskich, w tym także tych służących do rejestracji dźwięku i/lub obrazu. W naszym asortymencie znajdują się różnorodne kamery np. miniaturowa kamera szpiegowska ukryta w zgrabnym pendrive USB, minikamera szpiegowska ukryta w okularach, która może nagrywać film w jakości Full HD, czy z pozoru niewzbudzająca jakichkolwiek podejrzeń ukryta kamera w czujniku dymu. W ofercie posiadamy także kamery leśne (tzw. fotopułapki), oryginalne zegarki szpiegowskie, a także ukryte kamery IP Wi-Fi, które pozwalają na rzeczywisty podgląd z każdego miejsca na świecie. Naszym klientom proponujemy także urządzenia, które nagrywają tylko dźwięk m.in. dyktafon ukryty w niepozornym pendrive USB.

Kamery szpiegowskie

Bez wątpienia decydując się na kamery szpiegowskie, należy wiedzieć co się się robi. Nagrywanie ludzi bez wyrażenia ich zgody jest karane i może zakończć się sprawą w sądzie. Kamery szpiegowskie należy używać jedynie w celu ochrony samego siebie, rodziny bądź własnego mienia, a nie w celach negatywnie odbieranych. Obecnie stosowane kamery do szpiegowania posiadają szerego nowoczesnych technologii w tym Wifi, dzięki któremu można nimi sterować z poziomu telefonu komórkowego, bądź komputera. Gdy sam obraz to za mało warto wybierać kamery szpiegowskie rejestrujące również dźwięk otoczenia. 

Sprawdzone ukryte kamery w atrakcyjnej cenie

Wszystkie ukryte kamery w sklepie tomito.pl charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz niezawodnością. Większość produktów wyróżnia się także łatwą konfiguracją i prostym montażem. Dokładamy wszelkich starań by naszym klientom dostarczać najlepsze rozwiązania na rynku. Nasz zespół chętnie pomoże wyborze odpowiedniego sprzętu, jeżeli występują jakiekolwiek wątpliwości. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia. Nasze ukryte kamery i inne akcesoria szpiegowskie sprawią, że poczujesz się bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel