Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria Motocykolowe

( ilość produktów: 48 )

Jesteś pasjonatem motocykli oraz lubisz korzystać z przydatnych akcesoriów podczas jazdy? Jeżeli tak to znajdujesz się w miejscu, w którym znajdziesz wiele znakomitych akcesoriów motocyklowych takich jak uchwyt motocyklowy na telefon, interkom motocyklowy czy czujnik ciśnienia temperatury.

Przydatne akcesoria motocyklowe

Nie sposób opisać całego asortymentu jaki czeka na naszych klientów, ale spróbujemy wspomnieć o kilku najbardziej praktycznych akcesoriach motocyklowych. Bez wątpienia ciekawą propozycją jest interkom motocyklowy na 2 kaski z pilotem. Interkom marki EJEAS zapewnia motocyklistom bezpieczną i swobodną komunikację. Urządzenie podlega również sparowaniu z telefonem dzięki czemu można odsłuchiwać radio czy muzykę. Montaż tego gadżetu jest bardzo prosty a zastosowanie dobrej jakości mikrofonu i głośników w słuchawka zapewnia jakość komunikacji na dobrym poziomie.

Jeżeli nie dysponujesz garażem, w którym możesz schować swoją maszynę, łaskawym okiem spojrzysz na pokrowiec na motocykl w rozmiarze XXL, XL, L albo S. Niezależnie jaki rozmiar pokrowca wybierzesz, masz pewność, że został on wykonany z wysokiej jakości poliestru zapewniającego ochronę przed słońcem, deszczem czy śniegiem.

Warto wspomnieć jeszcze o uchwycie motocyklowym na telefon, który nadaje się do urządzeń o wymiarach 160 x 90 mm. Jest to przedmiot wodoodporny z przezroczystą folią, która nie utrudnia korzystania z ekranu dotykowego.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel