Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Carmotion akcesoria samochodowe

2020-12-03

Czy znasz firmę Carmotion i wiesz czym się zajmuje? Jeżeli nie to z tego artykułu dowiesz się więcej o tej firmie, a jeżeli już pewną wiedzę posiadasz to i tak zapraszamy do lektury może dowiesz się czegoś nowego.

Carmotion co to za firma?

Sama nazwa firmy daje nam pewne poszlaki co do profilu działalności firmy. Jest to polska firma w głównej mierze zajmująca się produkcją oraz dalszą dystrybucją akcesoriów do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Carmotion jest marką relatywnie młodą pierwsze wzmianki pojawiły się o niej w 2012 roku, jednak działalność osób stojących za firmą się lat dużo wcześniejszych. Wcześniej tworzyli oni firmę Jamax zajmującą się głównie sprzedażą detaliczną oraz pośrednictwem w sprzedaży. Na przestrzeni kolejnych kilku lat firma znacząco się rozrosła, a zapotrzebowanie na jej produkty, zaczęło wymagać podpisywania kolejnych umów z nowymi partnerami. Jak można przeczytać na stronie Carmotion bardzo istotnym rokiem był 2010, w którym porzucili sprzedaż internetową na rzecz dystrybucji. Tworząc brand Carmotion założyciele chcieli dostarczać na rynek akcesoria samochodowe w korzystnej relacji jakość do ceny. Czy im się to udało, o tym zaraz się przekonamy, ale najpierw sprawdźmy asortyment firmy.

Carmotion asortyment

Carmotion posiada pod sobą marki handlowe dedykowane określonym akcesoriom: Vision – jeżeli widzisz taki brand przeglądałeś zapewne elementy oświetleniowe do aut. Marka Vision ma dostarczać klientom dobrej jakości oświetlenie pod postacią, żarówek halogenowych, diodowych i ksenonowych a do tego dochodzi okablowanie i pozostałe elementy związane z oświetleniem. Myway – to kolejna marka, która jeszcze nie dała dobrze się poznać kierowcom. Debiutowała w 2018 roku i od początku miała skupiać się na produkcji wspomagaczy urządzeń mobilnych do samochodów. Bloom – ostatnia z marek wchodzących w skład firmy Carmotion. Skupia się na piórach wycieraczek, istnieje na rynku od 2018 roku i radzi sobie całkiem nieźle. Czy takie rozdrobnienie na kilka marek jest dobre? Wiele firm tak robi, ale ciężko zbudować w ten sposób renomę, zwłaszcza gdy jest się lokalnym producentem. Pomaga w tym co prawda, duża ilość produktów, bo blisko 3000, ale wprowadza trochę zamętu.

Kompresor samochodowy Carmotion

Prawdopodobnie jednym z najczęściej wybieranych produktów firmy jest Carmotion jest kompresor samochodowy 12V, który jest również dostępny w naszym sklepie w doskonałej cenie. Zbiera bardzo pozytywne ocen, gdyż de facto spełnia założenia marki i posiada bardzo dobrą relację jakości do ceny. Kompresor wyposażony jest w manometr z zegarem strzałkowym zapewniającym wysoką dokładność pomiaru. Jako że mamy do czynienia z kompresorem 12V idealnie nadaje się do podpięcia do gniazda zapalniczki, aby to zrobić należy skorzystać z przewodu dołączonego w zestawie. Przenośny kompresor Carmotion jest lekki posiada niewielkie rozmiary, które pozwalają przechowywać go w bagażniku auta. Kompresor z racji swojej funkcjonalności rozumianej jako szybkie pompowanie kół oraz niezawodności stał się bardzo popularnym akcesorium samochodowym. Więcej informacji o samym kompresorze, można znaleźć w linku poniżej:

https://www.tomito.pl/product-pol-2162-Kompresor-samochodowy-12v-230v-7-bar.html?query_id=4

pixel