Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gry i zabawki edukacyjne dla twojego dziecka!

2018-06-07
Gry i zabawki edukacyjne dla twojego dziecka!

Gry 

Dzieci uwielbiają grym, zarówno te ruchowe, jak i zręcznościowe. Dzięki grom dziecko uczy się poprzez zabawę. Dostarczają wielu emocji, uczą współpracy, koordynacji i rozwijają kreatywność oraz wyobraźnię. Gry doskonale nadadzą się jako prezent na dzień dziecka w przedszkolu, urodziny jak tez inne okazje. Nie pozwól dziecku cały dzień siedzieć przed komputerem i zachęcaj do zagrania z rodziną i przyjaciółmi w jedną z oferowanych przez nas zabawek: 

Mata do tańczenia

Chcesz tańczyć jak gwiazdy w teledyskach? Proponujemy rewelacyjny hit w nowej odsłonie – mata do tańczenia Stepmania podłączana do telewizor
a, laptopa lub komputera. Idealnie nada się do zabawy dla dziecka i jego przyjaciół, dla całej rodziny a nawet dla rodziców i ich znajomych podczas imprez.
Mata do tańczenia
Zastanawiasz się jak podłączyć matę do tańczenia do laptopa lub telewizora? To proste - wszystkie końcówki są dołączone w zestawie, a podczas zakupu prześlemy instrukcję. Po podłączeniu do sprzętu na ekranie wyświetlają się kolejne ruchy jakie należy wykonać stopami na macie, jeśli robimy to prawidłowo otrzymujemy punkty. Sprawdźcie kto spośród Was jest najlepszym tancerzem – możecie organizować turnieje tańca oraz wybrać różne pozioym trudności. Mata posiada antypoślizgowe krążki, dzięki temu nie przesuwa się. Mata do tańczenia ma bardzo dobre opinie – ludzie oszaleli na punkcie tej gry! Przekonaj się już dziś zakup online! 

Gra zręcznościowa - Łowienie rybek

Twoje dziecko ciągle siedzi przed komputerem? Niech zaprosi znajomych albo wspólnie, rodzinnie spędźcie czas grając w grę zręcznościową - Łowienie Rybek. Gra łowienie rybek na magnes przeznaczona jest dla od 1 do 5 osób i sprawi mnóstwo frajdy małym wędkarzom. Gra uczy zręczności, sprawdza jaki macie refleks i gwarantuje mnóstwo śmiechu i zabawy. Zasady gry są proste, każdy gracz otrzymuje wędkę i musi wyłowić rybki kręcące się na całej platformie w rytm wesołej muzyki. Sęk w tym, że trzeba uchwycić odpowiedni moment gdy rybka otwiera pyszczek. Zwycięzcą zostaje osoba z największą liczbę złowionych rybek.

gra zręcznościowa łowienie rybek

Gogle VR

Okulary VR do smartfona przeniosą Cię w wirtualną rzeczywistość, gdzie możesz grać w gry lub oglądać filmy w 3D. Takie gry i filmy oznaczone symbolem Google Cardboard lub VR można pobrać z każdemu znanego sklepu z aplikacjami tj. Google Play Store czy APP Store. Gogle VR idealnie pasują do smartfona z systemem iOS lub Android o przekątnej ej 3,5" do 6". W okularach są soczewki asferyczne, które sprawiają że obraz jest głęboki, bardzo naturalny i wyraźny. Wirtualne okulary posiadają dwustronną regulację, więc można je bezproblemowo dostosować do wielkości smartfona czy naszego rozstawu źrenic. Co ważne, gogle VR nadają się również dla osób noszących okulary korekcyjne. Podczas użytkowania okularów, możemy bez problemu podłączyć słuchawki czy ładowarkę – a także używać kamery telefonu (jeśli używamy na gogle VR gry typu Augmented reality). W zestawie mamy dodatkowo pilot, który ułatwia sterowanie grami i aplikacjami w telefonie, a także ułatwia odtwarzanie multimediów. Za wirtualne gogle cena w naszym sklepie wynosi tylko 32,99zł.  

Zabawki Edukacyjne

Zabawki edukacyjne to jeden z lepszych sposób rozwijania wyobraźni i kreatywności dziecko. Dzięki tym zabawkom twoje dziecko nauczy się logicznego myślenia oraz rozwinie swoją kreatywność. Uczymy się całe życie, ale to właśnie w pierwszych latach mali odkrywcy chcą poznawać świat. Zabawki edukacyjne znacznie pomogą wyrobić ciekawość u malucha, dzięki której nauka w przyszłości będzie czystą zabawą. 

Kulki magnetyczne NEOCUBE (aż 216 elementów)

Kulki magnetyczne to zabawka, która doskonale rozwija obie półkule naszego mózgu – rozwijamy wyobraźnię wymyślając nowe konstrukcje i tworzymy je manualnie. Ta zabawka zapewni Ci wielogodzinną zabawę - kto raz spróbował wie, że to wciąga na wiele godzin. Do zestawu wchodzą kulki magnetyczne 5mm w ilości 216 sztuk z silnych magnesów neodymowych. Wysokoenergetyczne magnesy o idealnym kształcie niklowanej kuli tworzą pole magnetyczne, skutkujące tym, że kule oddziałują na siebie wzajemnie i przyciągają się. Dzięki tak silnemu polu magnetycznemu mamy możliwość tworzenia niebanalnych i bardzo wytrzymałych konstrukcji. Układanki z kulek magnetycznych możemy wymyślać sami lub szukać gotowych konstrukcji i je odtworzyć. Wpisując kulki magnetyczne YouTube w wyszukiwarce zobaczymy konstrukcje innych osób, a także możemy sami wrzucić do sieci nasze niewiarygodna dzieła. 

kuki magnetyczne

Robot solarny - różne zestawy

Zestawy edukacyjne będą doskonałym prezentem, jeśli pod naszym dachem rośnie mały konstruktor – zabawka ta pokazuje jak wykorzystywać energię elektryczną do napędu różnych urządzeń. Zbuduj roboty oraz pojazdy zasilane energia słoneczną. Te ciekawe prezenty dla dzieci edukują nasze pociechy zarówno z podstaw techniki, fizyki jak i ekologii. Instrukcja dołączona do zestawu pokazuje jak zbudować poszczególne figury. Zabawka rekomendowana dla dzieci od 10 lat.

Sklep Tomito posiada w swojej ofercie dwa rodzaje zestawów:

Zestaw edukacyjny - Robot solarny 6w1

Zestaw składa się z 21 elementów i umożliwia zbudowanie pieska, samochodu, samolotu, poduszkowca, wiatraka słonecznego oraz samolotu poruszającego się na ramieniu.

Zestaw edukacyjny - Robot solarny 14w1

zabawka edukacyjna - robot solarny

Zestaw składa się z wielu elementów, umożliwiających zbudowania na dwóch poziomach trudności, aż 14 modeli robotów. Ich ruch jest możliwy zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Spośród licznych modeli można wymienić psa machającego ogonem, robota zombie czy chodzącego kraba lub chrząszcza. Wiele godzin zabawy gwarantowane. Robot solarny 14w1 instrukcja dołączona do zestawu pokaże nam jak zbudować poszczególne konstrukcje. Możemy także wpisać w wyszukiwarce robot solarny 14w1 YouTube i wówczas skorzystamy z filmików przygotowanych przez innych użytkowników. Robot solarny opinie ma na wysokim poziomie i jest rekomendowany jako dobry pomysł na prezent.


Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Grzegorski Tomasz P.P.H.U. Tomas z siedzibą w Mikołowie. Prosimy nie kopiować oraz cytować materiałów bez zgody właściciela.

pixel