Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Straszaki, odstraszacze na ptaki i zwierzęta

2018-07-02
Straszaki, odstraszacze na ptaki i zwierzęta

Kłopotliwe ptactwo niszczy Twoje plony? A może kret zakrada się pod Twoje grządki? Myszy opanowały Twój garaż lub piwnicę? Obawiasz się, że kuna zamieszka pod maską Twojego samochodu? Na każdy z tych problemów mamy skuteczne rozwiązanie. Dzisiejszy wpis na blogu jest poświęcony straszakom i odstraszaczom na ptaki i inne zwierzęta. Sprzęty te są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Odstraszacze ptaków

Kłopotliwe gołębie przesiadują na twoim balkonie i zostawiają po sobie trudne do zmycia odchody? Sezon na czereśnie i wiśnie w pełni, a ty dostrzegasz kilkanaście szpaków na Twoich drzewach? Koniec z tym stresem! Sklep Tomito oferuje specjalnie dla Ciebie odstraszacze ptaków, które ochronią Twój sad, ogród, czy okolice domu przed nieproszonym atakiem, jak również pozwolą zachować Twój balkon i parapet w czystości.

Kruk

Odstraszacz w postaci kurka, skutecznie działa na gołębie, szpaki i inne gatunki ptaków. Kruk jest bardzo realistycznie odwzorowany oraz wykonany z trwałego materiału. Ma on odpowiednie proporcje i rozmiar (ok. 20 cm). Sztuczny kruk doskonale nadaje się do umieszczenia na balkonie, parapecie, w ogrodzie lub na działce. Dodatkowo odstraszacz będzie stanowił ładną dekorację. Zestaw zawiera uchwyt, który można wykorzystać do wbicia kruka do doniczki lub trawnika. Można powiesić go również na haczyk. Odstraszacz gołębi cieszy się dużą popularnością wśród klientów, głównie ze względu na jego wysoką skuteczność. Produkt ma bardzo dobre opinie.

Solarny odstraszacz Viano

Solarny odstraszacz na ptaki marki Viano jest jednym z naszych bestsellerów. Urządzenie nie wymaga dostępu do prądu oraz używania akumulatorków. Wyposażony w baterię słoneczną produkt można zamontować w dowolnym miejscu. Urządzenie emituje dźwięki ptaków drapieżnych, które skutecznie zniechęcają do zbliżania niechciane wrony, kosy, szpaki, gołębie, wróble i inne ptactwo. Głośność urządzenia możemy dostosować do otoczenia. Wielką zaletą dźwiękowego odstraszacza ptaków jest układ zmierzchowy. Dzięki temu niewielkiemu usprawnieniu nie będzie on emitował żadnych odgłosów w nocy, co pozwoli spać spokojnie. Odstraszacz wróbli działa w zasięgu 4000m2 i jest odporny na warunki atmosferyczne.

Solarny odstraszacz ptaków Viano może pracować w dwóch trybach.

  1. emitowanie dźwięku po wykryciu ruchu
  2. emitowanie dźwięku w ustawionym odstępie czasu (od 1 do 120 min)

Oba tryby mogą być uruchomione jednocześnie. Drugi tryb ma szczególnie skuteczne zastosowanie na rozległych terenach takich, jak winnice czy sady.

Odstraszacz elektroniczny

Ten elektroniczny odstraszacz pomoże Ci pozbyć się nie tylko niechcianych ptaków, ale również psów, kotów, zająców i kun. Jest to idealna alternatywa dla makiety kruka oraz innych produktów tego typu m.in. odstraszacza psów w płynie. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. Produkt jest bezzapachowy i nie emituje żadnych szkodliwych związków chemicznych. Odstraszacz nie zakłóca także pracy odbiorników TV, radia oraz innych sprzętów domowych takich, jak alarm lub czujniki domu.

Elektroniczny odstraszacz posiada dwa tryby pracy:

  1. Day - emitowanie odgłosów głośnych strzałów
  2. Night - uruchomienie błyskających lamp LED

Zarówno w pierwszym, jak i drugim trybie urządzenie uruchomi się dopiero po wykryciu ruchu w obrębie detektora. Zasięg urządzenia wynosi ponad 10m. Produkt nie wymaga dodatkowego zasilania, a jego instalacja jest niezwykle prosta. Urządzenie jest odporne na warunki atmosferyczne, dlatego świetnie sprawdzi się jako zewnętrzny odstraszacz kun, czy kotów.

Odstraszacze różnych zwierząt tj. gryzoni, owadów, kretów, kun

Okres letni to wzmożony czas aktywności owadów, a zwłaszcza much, komarów, os i pająków. Masz dosyć sprayów, naklejek czy nieestetycznych lepów? Często kuna przegryza kable w Twoim samochodzie, co powoduje uszkodzenie układu hamulcowego, chłodniczego lub olejowego? Krety, nornice oraz myszy polne spędzają Ci sen z powiek? Zastanawiasz się jak usunąć inwazję myszy z Twojej piwnicy, bądź garażu? W ofercie naszego sklepu znajdziesz to, czego szukasz!

Odstraszacz owadów i gryzoni

Urządzenie odstrasza takie zwierzęta jak komary, muchy, pająki, karaluchy, mole, osy, szerszenie, pluskwy, mrówki i inne robaki, a także myszy, szczury, kuny oraz łasice. Podłączony do kontaktu odstraszacz emituje wysokie fale dźwiękowe o częstotliwości zmiennej. Fale te atakują układ słuchowy szkodników, powodując ból. Urządzenie działa na powierzchni do 120 m2 i jest w pełni bezpieczne oraz niesłyszalne dla człowieka i innych zwierząt domowych, jak kot, czy pies. Ultradźwiękowy odstraszacz owadów ma bardzo dobre opinie. Klienci uważają to urządzenie za najskuteczniejszy odstraszacz gryzoni.

Samochodowy odstraszacz DUO-LED 12V

W ofercie sklepu Tomito znajduje się najskuteczniejsze na rynku urządzenie do samochodu odstraszające kuny i gryzonie m.in. szczury, myszy, czy łasice. Produkt należy podłączyć do akumulatora. Samochodowy odstraszacz kun automatycznie wyłącza się po zapaleniu auta oraz włącza po zgaszeniu silnika. Po wykryciu ruchu odstraszacz emituje ultradźwięki oraz uruchamia lampy LED. Jego praca jest w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt, jednak może negatywnie wpływać na koty. Odstraszacz cieszy się pozytywnymi opiniami klientów.

Solarny odstraszacz kretów

Jest to niezawodne urządzenie w walce z kretami, nornicami, czy myszami polnymi. Schemat działania solarnego odstraszacza kretów jest niezwykle prosty. Urządzenie emituje zmienny sygnał o częstotliwości od 400 do 10000 Hz i działa w zasięgu aż 500 m2. Dźwięk jest całkowicie bezpieczny i niesłyszalny dla człowieka oraz zwierząt domowych, jednak nornice, susły, krety, czy wiewiórki ziemne nie mogą go znieść. Skuteczność odstraszacza zauważysz już po 5 dniach.

Myszołapka żywołapka

Jest to pułapka na myszy, która nie wymaga zabijania zwierzęcia. Pozwala skutecznie i humanitarnie pozbyć się niechcianych gryzoni. Zrobienie żywołapki na myszy jest niezwykle proste. Należy w środku urządzenia umieścić przynętę na myszy i cierpliwie czekać aż wejdą do środka. Można w ten sposób odłowić wiele osobników za jednym razem. Sekwencyjna żywołapka posiada 2 wejścia, co zwiększa jej skuteczność oraz przydatne okienko, które pozwala obserwować liczbę złapanych myszy lub szczurów.


Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Grzegorski Tomasz P.P.H.U. Tomas z siedzibą w Mikołowie. Prosimy nie kopiować oraz cytować materiałów bez zgody właściciela.

Polecane

pixel