Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zegarek szpiegowski - doskonała jakość i cena - Tomito.pl

2021-04-14
Zegarek szpiegowski - doskonała jakość i cena - Tomito.pl

Zegarek szpiegowski przez wiele lat kojarzony był z agentem 007 jemu podobnymi osobami. Już samo określenie „szpiegowski” zawiera w sobie informacje kojarzącą się z agentami wywiadu. Często słowo „szpiegowski” ma negatywne brzmienie, a tak naprawdę tym mianem określa się zegarki z możliwością nagrywania dźwięków czy rejestrowania obrazu w formie wideo. Zegarek szpiegowski to dyskretny i przemyślany gadżet, który może okazać się przydatny w wielu sytuacjach. W tym wpisie chcemy przedstawić wam jeden z zegarków szpiegowskich dostępnych w naszej ofercie.

Zegarek szpiegowski z kamerą Full HD

Tak samo jako posiadasz kamerę dobrej jakości w swoim telefonie nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić ją w zegarku, czy innym urządzeniu elektronicznym. Zegarek marki Luxury to przykład tego jak powinno tworzyć się zegarki szpiegowskie, nie dające po sobie poznać, że mają dodatkowe funkcje. Dzięki temu zegarkowi, możesz nagrywać filmy i rozmowy nawet w nocy.

Pomówmy może o samym wykonaniu zegarka, w końcu nawet najlepszy zegarek szpiegowski, który będzie słabo wyglądał będzie budził podejrzenia. Ten zegarek jest bardzo elegancki o charakterze sportowym, jest to zegarek męski, który będzie pasował do większości outfitów. Model Luxury jest popularny na wielu rynkach za sprawą bardzo korzystnej relacji jakości do ceny. Do wykonania zegarka użyto podzespołów najwyżej jakości, które gwarantują trwałość, bezproblemową obsługę i wysokiej jakości nagrania.

Zakładamy, że nie jesteś agentem w służbie jej królewskiej mości i po prostu interesujesz się gadżetami szpiegowskimi, które mogą przydać się w codziennym życiu. Takim urządzeniem jest właśnie zegarek szpiegowski marki Luxury, który pozwala nagrywać niebezpieczne zajścia np. próby wyłudzenia pieniędzy czy próby zastraszenia. Zegarek może być pomocny również w pracy zawodowej do zbierania dowodów na popełnienie przestępstwa.

Cechy zegarka szpiegowskiego Luxury

Zegarek, o którym mowa został wyposażony w kamerę zdolną do nagrywania materiału wideo w jakości FULL HD i dźwięku 128 Kbps. Takie zestawienie sprawia, że na nagraniach bez problemu odczytasz numery tablic rejestracyjnych czy różnego rodzaju napisy na banerach. Dodatkowo zegarek posiada 4 diody IR BLACK, które są niewidoczne dla ludzkiego oka i pozwalają nagrywać filmy w trybie nocnym. Skoro mamy kamerę, to nic nie stało na przeszkodzie, aby zaimplementować w urządzeniu funkcję aparatu i ta faktycznie się tu znajduje, aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 4032 x 3024 px.

Tylko gdzie to wszystko się zapisuje? Na wbudowanej 16 GB pamięci, która pozwala zapisać do nawet 3 godzin nagrań wideo albo 233 godzin audio. Ogranicznikiem dla urządzeń bezprzewodowych zawsze są baterie, w tym przypadku mamy akumulator, który pozwala nagrywać filmy w ciągu przez około 1,5h lub 4 godziny audio. Akumulator naładujesz w bardzo prosty sposób z wykorzystaniem portu USB w swoim komputerze albo ładowarce.

Żeby zegarek szpiegowski zasługiwał na miano szpiegowskiego nie może dać po sobie poznać do czego służy. Ten zegarek jest bardzo dyskretny i prosty w obsłudze, opcję nagrywania uruchamia się jednym kliknięciem a podczas nagrywania urządzenie nie daje, żadnych sygnałów, że jest się nagrywanym. Nieco inaczej wygląda to, gdy korzystamy z funkcji dyktafonu, wtedy uruchamiana jest migająca dioda LED, należy o tym pamiętać.

Zgrywanie plików odbywa się przez podłączenie zegarka do portu USB w komputerze, czyli dokładnie tak samo jak zgrywasz pliki z pendrive czy telefonu. Formaty w jakich nagrywane są pliki to popularne AVI, WAV i JPG dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z ich odtworzeniem. Podsumowując temat obecnie produkowane zegarki szpiegowskie to urządzenia wielofunkcyjne, które pozwalają chronić zdrowie i mienie swoje i swojej rodziny. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnej oferty opisywanego zegarka szpiegowskiego przez kliknięcie w link poniżej.

Polecane

pixel