Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Viaken - interfejsy diagnostyczne

( ilość produktów: 2 )

Firma Viaken to polski producent i dostawca sprzętu oraz urządzeń do diagnostyki samochodowej a także akcesoriów dla rynku motoryzacyjnego. Od początku swojego istnienia czyli od roku 1990 tworzy łatwe w obsłudze, innowacyjne produkty wysokiej jakości. W tym czasie zdobyła rzeszę zadowolonych użytkowników, którzy chętnie kupują sprzęt Viaken m.in. ze względu na bardzo atrakcyjne ceny.

Viaken - produkty najwyższej jakości

Polski producent słusznie budzi wielkie zaufanie wśród klientów. Pracownicy firmy to zespół specjalistów i inżynierów o bogatym doświadczeniu w branży. Tworzą produkty, które uwzględniają potrzeby i oczekiwania użytkowników, zawsze z dbałością o ich najwyższą jakość. Są one produkowane zgodnie z najsurowszymi normami międzynarodowymi oraz standardami jakości i ochrony środowiska.

Szeroka oferta innowacyjnych produktów

Oferta firmy jest bardzo bogata a mimo to jest stale poszerzana. Znajdują się w niej:

  • generatory ozonu – wielofunkcyjne urządzenia wykorzystywane w celu ozonowania i dezynfekcji. Dzięki nim możliwe jest zwalczanie bakterii i innych drobnoustrojów w pomieszczeniach lub pojazdach a także pleśni, grzybów, alergenów i roztoczy.
  • skanery diagnostyczne Vscan – kompleksowe urządzenia współpracujące z pojazdami, umożliwiające przeprowadzenie diagnostyki komputerowej pojazdu. Posiadają własny, niezależny system, kabel połączeniowy oraz wyświetlacz. To rodzaj niewielkiego urządzenia mobilnego, które warto mieć zawsze w samochodzie.
  • interfejs diagnostyczny – pozwala na samodzielne diagnozowanie samochodu w zaciszu własnego garażu. To rodzaj przekaźnika informacji wyczytanych z silnika auta. Jest to kabel, którym można połączyć się z komputerem samochodu przy użyciu np. laptopa. W komplecie znajduje się płyta z odpowiednimi programami do diagnostyki komputerowej samochodów.

Atrakcyjne ceny produktów Viaken

Firma Viaken jest polskim producentem, który oferuje swoje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Koszt ich zakupu jest porównywalny z jednorazową diagnostyką samochodu w ASO, a pozwalają na wielokrotne, samodzielne diagnozowanie problemów. Posiadacze interfejsów diagnostycznych i skanerów nie niepokoją się, gdy zapalają się kontrolki, ponieważ szybko poznają tego przyczynę. Ponadto systematyczne monitorowanie pracy silnika minimalizuje ryzyko wystąpienia poważnych usterek i pozwala na szybką reakcję, a tym samym na uniknięcie poważnych kosztów napraw.

pixel