Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sport i turystyka

( ilość produktów: 63 )

W niniejszym dziale znajdziesz wszelkie akcesoria niezbędne podczas ćwiczeń w domu bądź na zewnątrz, a także szeroki wybór produktów przydatnych podczas wycieczek i biwaków. Poznaj naszą ofertę i wybierz sportowy gadżet idealnie pasujący do Twoich potrzeb!

Ćwiczenia w domowym zaciszu

Pogoda nie dopisuje i musisz zrezygnować z treningu na świeżym powietrzu, a może po prostu wolisz ćwiczyć w domu? Dzięki dostępnym w naszym sklepie produktom sportowym, wykonasz różnorodne ćwiczenia i zadbasz o swoją kondycję i zdrowie bez wychodzenia z domu.Świetnym pomysłem na aktywność fizyczną w domu jest fitness. Na początek wystarczy Ci mata do podstawowych ćwiczeń, lecz gdy zaczniesz zastanawiać się nad rozbudową planu treningowego, warto rozejrzeć się za sprzętem sportowym dopasowanym do Twoich potrzeb, takim jak np. piłka, twister czy trampolina do fitnessu. Fitness nie jest jedynym sposobem na ćwiczenia w domu – jedną z bardzo wydajnych metod treningu aerobowego jest skakanie na skakance. Tę aktywność fizyczną znacząco ułatwi Ci skakanka z licznikiem, umożliwiająca precyzyjną kontrolę treningu.  Jeśli rekreacyjnie jeździsz na rowerze, dobrym sposobem na trening podczas kiepskiej pogody będą ćwiczenia na rowerku stacjonarnym. Dzięki możliwości regulacji obciążenia rowerka, Twój trening będzie równie efektywny, jak jazda w terenie.

Na świeżym powietrzu

Jeśli lubisz ruch na świeżym powietrzu, zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów dla biegaczy i rowerzystów. Twój trening zdecydowanie ułatwią przydatne gadżety, jak zegarki sportowe wyposażone w stoper lub pulsometr, opaski LED poprawiające Twoją widoczność po zmroku czy dostosowane do potrzeb sportowców słuchawki. W sklepie Tomito znajdziesz ponadto szeroki wybór akcesoriów rowerowych – od kluczy i lampek po wieszaki i stojaki na rowery.Dla miłośników aktywnego wypoczynku polecamy nasze akcesoria turystyczne – w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne do zorganizowania wycieczki czy biwaku produkty. Polecamy nasz szeroki wybór lodówek i toreb turystycznych, a także zestawy menażek, przenośne stoliki i lampki.

pixel